четвер, 12 липня 2018 р.

Зміст будь-якого е-підрічника

Е-підручник можна створити у вигляді самостійного програмного забезпечення або файлу, який відтворюватиметься за допомогою іншої комп'ютерної програми.
"Система завдань, наведених в електронному підручнику, повинна забезпечувати диференційований і компетентнісний підходи до навчання, індивідуалізацію освітнього процесу. Містити завдання для самооцінки, групової роботи, відкриті питання, дослідні, пізнавальні, творчі завдання, завдання для самостійної роботи", - сказано в документі


Сервіси для створення ментальних карт: Popplet, MINDOMO, MindMaister, Cacco. Ментальні карти – це досить зручний інструмент для відображення процесу мислення і структуризації інформації у візуальній формі.
Використання електронного сервісу Getloupe дозволить створити колажі з фотографій, наприклад, учнівських віршів (http://bibliotekask.blogspot.com/p/blog-page_38.html)

Учні краще засвоюють навчальний матеріал, який супроводжується презентацією. Крім PowerPoint, можна використовувати інтернет-сервіси для створення динамічних презентацій: Prezi (приклад: http://prezi.com/pmnnnbro67u7/?utm_campaign=share&utm_medium=copy&rc=ex0shareм),Emaze (приклад: http://www.emaze.com/@AQLLLTFI/untitled), Sway (приклад: https://sway.com/tri1cIbkewf2ecaP?ref=Link). Вони досить прості у використанні й ефективні.

Інтерактивні вправи, створені за допомогою онлайн-сервісу LearningApps можна використовувати в роботі з інтерактивною дошкою на уроці, а також запропонувати учням виконати завдання вдома самостійно.

Немає коментарів:

Дописати коментар